ست تنفسی دراگر Dräger
ایمن گستران نوین فروشنده ست تنفسی دراگر
ایمن گستران نوین آماده ارائه بهترین خدمات و محصولات می باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر جهت تهیه محصولات و لیست قیمت با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.


09123989605


021-66343150

021-66347616

شرکت دراگر:شرکت دراگر Drager آلمان، پیشرو در زمینه فناوری پزشکی و ایمنی است. این شرکت در سال 1889 در شهر لوبک تاسیس گردید. یکی از اصلی ترین دسته بندی محصولات تولیدی این شرکت، تجهیزات حفاظت فردی است.دستگاه تنفسی دراگر Pas Lite، نسل جدید سیستم های تنفسی با عملکردی فوق العاده است. این سیستم برای آتش ‌نشانان و کارکنانی است که درفضا و محیط‌ های بسته با تراکم بالای عوامل زیان ‌آور شیمیایی فعالیت می نمایند.این دستگاه، سبک و در عین حال قدرتمند است. استفاده از این دستگاه تنفسی هم بسیار آسان است. سیستم حمل آن پیشرفته و شلنگ آن یکپارچه می‌باشد.از دیگر ویژگی های دستگاه تنفسی Drager Pas Lite می توان به دوام بالا و در نتیجه افزایش طول عمر آن اشاره نمود. همچنین در این دستگاه نصب و جداسازی قطعات به آسانی انجام می ‌گیرد. دوام هارنس های استفاده شده در این دستگاه 5 برابر حالت استاندارد می‌باشد.دستگاه تنفسی دراگر Drager:دستگاه تنفسی دراگر یکی از تجهیزات ایمنی تنفسی کاربردی بوده که بیشترین میزان محافظت از مجاری تنفسی را در برابر گازهای سمی و ذرات مضر ارائه می دهد.این تجهیزات بسیار مناسب برای اطفاء آتش سوزی و حریق های مدرن در مناطق پیچیده می باشد.دستگاه تنفسی دراگر در کنار قوی ترین محافظت از تنفس، بسیار راحت بوده و از طراحی ارگونومیک بی نظیری برخوردار است.شرکت دراگر با ارائه جدید ترین نسخه SCBA گواهینامه NFPA خود را در سال ۱۹۸۲ دریافت و آن را در سال ۲۰۱۹ به ‌روزرسانی نموده است.در طراحی این نوع دستگاه تنفسی حداکثر راحتی برای کاربر در نظر گرفته شده است. کمربند کوله ای آن طراحی ارگونومیک دارد و طراحی آن به گونه ای است که به کمر فرد فشار وارد نشده، وزن حاصل از آن از طریق تسمه ها بر روی بدن پخش می شود.این نوع طراحی موجب می‌شود که وقتی کاربر یا آتش نشانان در حال انجام فعالیت می‌باشند، کمترین فشار را بر روی کمر خود احساس نمایند.اندازه و سایز کاربر در استفاده از این دستگاه تنفسی دراگر خیلی مهم نبوده، چرا که Drager SCBA دارای سایز مناسب بوده و در بعضی مدل ها حتی امکان تنظیم ارتفاع توسط کاربر وجود دارد. نوار در ناحیه کمر تقریباً به هر شکلی تنظیم می‌شود و زمان حرکت کاربر به صورت منعطف حرکت می نماید.مشخصات ست تنفسی :DRAGER PSS 5000
 • وزن 3.85 کیلوگرم

 • ابعاد 160 × 290 ×590

 • قابلیت اتصال به تجهیزات های بی سیم

 • استفاده از لوازم جانبی پیشرفته

 • دارای بیشترین مقاومت در برابر ضربه و مواد شیمیایی

 • سازگاری با سیستم هشدار شخصی Drager bodyguard 7000

 • استفاده از سیلندرهای کامپوزیت فولادی یا کامپوزیت

 • قابلیت سفارش عقربه پنوماتیک یا دیجیتالی

 • سیستم حمل آسان و پیشرفته

 • بهترین عملکرد و کارایی

 • قابلیت استفاده کوله در دو مدل DS و DP

 • استفاده از شلنگ های یک پارچهماسک تنفسی موجود در سیستم تنفسی هوای فشرده دراگر paslite به راحتی قابل تعویض بوده و شما می توانید از دیگر ماسک های دراگر برای این دستگاه تنفسی استفاده کنید و همچنین می توانید ماسک تنفسی را به صورت جداگانه استفاده کنید.از دیگر ویژگی های ماسک تنفسی سیستم تنفسی هوای فشرده این است که قابلیت نصب سایر فیلتر های هوا را با توجه به نوع آلودگی محیط دارد و شما می توانید از آن به صورت جداگانه استفاده کنید.هارنس دستگاه تنفسی دراگر به گونه ای طراحی شده است که قابلیت نصب دو کپسول به صورت هم زمان را دارد تا در شرایطی که شما بخواهید در محیطی بیشتر به کار خود ادامه دهید و یا به افراد آسیب دیده و مجروح کمک رسانی کنید، با مشکل کمبود اکسیژن مواجه نشوید.همچنین در قسمت پشتی هارنس سیستم تنفسی هوای فشرده دراگر مکان هایی جهت قرار گیری شیلنگ های اتصال کپسول قرار داده شده است تا از گره خوردن ، پارگی و آسیب دیدن شیلنگ ها جلوگیری شود. همچنی دارای مکان هایی است تا بتوانید تجهیزات هوای اضافه را بر روی آن قرار دهید تا بتوانید به راحتی به افراد مختلف کمک رسانی کنید.ست کامل دستگاه تنفسی دراگر paslite دارای سیستم هشدار صوتی کاهش یا افزایش فشار می باشد تا کاربر بتواند به محیط خود اشراف کامل داشته باشد.همچنین سیستم تنفسی هوای فشرده دراگر دارای گیج عقربه ای فشار کپسول می باشد که فشار کپسول هوای فشرده را در هر لحظه به شما نشان می دهد و در صورت خالی شدن کپسول هوای فشرده آلارمی صوتی در آن طراحی شده است که به کاربر این اطلاع را می دهد.دستگاه تنفسی دراگر paslite دارای سیستم ارتباطی منحصر به فردی است به سبب آن شما می توانید با سایر افراد ارتباط صوتی برقرار کرده ، که در این عمل باعث می شود که یک تیم در کارهای عملیاتی با هماهنگی بالا به کار خود ادامه دهند.شما می توانید از ست کامل دستگاه تنفسی دراگر در کارهایی مانند آتش نشانی ، کار در محیط های آلوده به مواد شیمیایی، ضد عفونی کردن محیط های آلوده ، کار در محیط هایی که اکسیژن در آن کم است و...استفاده کنید.از محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
 • ست تنفسی دراگر Dräger

 • نماینده ست تنفسی دراگر Dräger

 • نمایندگی ست تنفسی دراگر Dräger

 • فروش ست تنفسی دراگر Dräger

 • خرید ست تنفسی دراگر Dräger

 • فروشنده ست تنفسی دراگر Dräger

 • قیمت ست تنفسی دراگر Drägerلطفا جهت اطلاع از ویژگی های محصولات و خدمات این مجموعه و اطلاع از قیمت های رقابتی آن ها با شماره تماس های مجموعه و مشاورین ما ارتباط برقرار نمایید.